Segítségnyújtás a menekülteknek

Gyülekezetünk alapvetően az egyházon keresztül kapcsolódik be az ukrajnai háború elől menekülők segítésébe. Az egyház kérésére gyülekezetünk is kijelölt egy kapcsolattartót, akin keresztül a segítségnyújtás szervezése folyik majd. A gyülekezetünk kapcsolattartója és elérhetőségei:

Győri Attila
+36 20 8861319, segely@vbma.hu

A héten az egyház átvette tőlünk az eddig itt összegyűlt tartós élelmiszer és tárgyi adományokat. A segélyszervezetek raktárai jelenleg megteltek, ezért azt kérik, hogy ne hozzunk újabb adományokat, amíg ezt nem jelzik felénk.

Ugyanakkor pénzbeli támogatásra szükség van, amire gyülekezetünkön keresztül is van lehetőség a következő módokon:

  • Készpénzben történő támogatás:
    Borítékban, „Kárpátalja” vagy „Ukrajna” felirattal az előtérben található adománygyűjtő edényekbe kérjük elhelyezni.
  • Banki utalással történő támogatás, amennyiben magánszemély az adományozó:
    MBE Váci Baptista Gyülekezet: CIB 10700323-72545126-51100005, a közleménybe kérjük beleírni, hogy „Kárpátalja”.
  • Banki utalással történő támogatás, amennyiben cég, vállalkozás az adományozó:
    VBM Alapítvány: CIB 10700323-27304503-51100005, a közleménybe kérjük beleírni, hogy „adomány”, és kérjük sms vagy e-mail értesítést küldeni Csáki Attila gazdasági vezetőnek (+36 20 8861355, a.csaki@vbma.hu).

Ha további információra lenne szükség a pénzbeli támogatással kapcsolatban, keressétek Csáki Attilát személyesen vagy telefonon.

(Gyülekezet vezető)